Papierový model - LIAZ 100.05 - Valník s plachtou
Kód: AK-006.jpg?69f13fd2)
Slovenský e-shop
Sme domáci e-shop s vášňou pre papierové modelárstvo a skúsenosťami v odbore od r. 2013.
.jpg?69f13ffa)
Kvalita služieb
Náš cieľ je vaša spokojnosť - preto sa snažíme poskytovať maximálny komfort pri nákupe
.jpg?69f13fc1)
Poctivá expedícia
Vaše objednávky balíme s láskou, aby dorazili v perfektnom stave bez poškodenia.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nepostavená papierová stavebnica LIAZ 100.05. Valník s plachtou
Model sa dá postaviť s interierom ale aj bez neho a má zatáčaciu prednú nápravu a a dá sa postaviť aj bez plachty. Tlačený je na 12xA4 ofset 170g/m2 a 1xA4 80g/m2. Súčastou je fólia na zasklenie kabíny.
K modelu je možné dokúpiť aj Valníkový príves BSS PV-22.16
Na ukážku prikladáme ešte aj YouTube video od Palina Pasternáka @PapieroveModelySVK, kde je ukážka už zlepeného modelu.
Zdroj foto: Vydavateľ
Text: Vydavateľ a BM-SAX s.r.o
Video: Paľo Pasternák @PapieroveModelySVK
Dodatočné parametre
| Kategória: | AK Modely (CZ) |
|---|---|
| ? Výrobca: | AK Modely - Anna Vaverová (CZ) |
| ? Autor: | Bc. Jakub Vavera |
| ? Mierka: | 1:32 |
| ? Náročnosť: | 5 - veľmi ťažká |
| Počet dielov: | 1 380 |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 13 x A4 |
| ? Hrúbka: | 170g/m2 - 0,2 mm |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 265 mm |
| ? Šírka: | 87 mm |
| ? Výška: | 115 mm |
| ? Zadelenie: | Nákladné |
| ? Typ: | Striekačky |
| ? Hnanie: | Kolesové |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
