Papierový model Hádzadlo KAI-12 Primorec
Kód: ABC-2619PRI.jpg?69f13fd2)
Slovenský e-shop
Sme domáci e-shop s vášňou pre papierové modelárstvo a skúsenosťami v odbore od r. 2013.
.jpg?69f13ffa)
Kvalita služieb
Náš cieľ je vaša spokojnosť - preto sa snažíme poskytovať maximálny komfort pri nákupe
.jpg?69f13fc1)
Poctivá expedícia
Vaše objednávky balíme s láskou, aby dorazili v perfektnom stave bez poškodenia.
Podrobný popis
Nepostavený papierový model: Házedlo Model školního větroně KAI 12 Primorec / Hádzadlo KAI12 Primorec
rozsah: 1 × formát A4 + návod
autor: Václav Šorel
vydavatel: ABC 26/19-1981
Upozornenie: model je originál vytiahnutý zo starých čísel časopisu ABC. V prípade modelu vydaného na pokračovanie vo viac číslach je model komplet.
.webp)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Modely pre začiatočníkov |
|---|---|
| ? Výrobca: | ABC (CZ) |
| ? Autor: | Václav Šorel |
| ? Ročník: | 1981 |
| ? Mierka: | Iné |
| ? Náročnosť: | 1 - veľmi ľahká |
| ? Jazyk: | Čeština |
| Počet dielov: | 9 |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 1,5 x A4 |
| ? Epocha: | IV. 1970-1990 |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 - 0,18mm |
| Materiál: | Papier |
| Farba: | Biela |
| ? Dĺžka: | 235 mm |
| ? Šírka: | 420 mm |
| ? Výška: | Neuvedené |
| ? Zadelenie: | Osobné |
| ? Typ: | Vetroň |
| ? Hnanie: | Kĺzavé |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
