Odkladač na 4ks štetcov
Kód: 0604.jpg?69f13fd2)
Slovenský e-shop
Sme domáci e-shop s vášňou pre papierové modelárstvo a skúsenosťami v odbore od r. 2013.
.jpg?69f13ffa)
Kvalita služieb
Náš cieľ je vaša spokojnosť - preto sa snažíme poskytovať maximálny komfort pri nákupe
.jpg?69f13fc1)
Poctivá expedícia
Vaše objednávky balíme s láskou, aby dorazili v perfektnom stave bez poškodenia.
Podrobný popis
Odkladač na 4ks štetcov.
Material PVC.
.webp)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Modelárske náradie |
|---|---|
| ? Výrobca: | Made In China |
| Počet dielov: | 1 |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Biela |
| ? Dĺžka: | 145 mm |
| ? Šírka: | 130 mm |
| ? Výška: | 48 mm |
| Balenie: | 1 ks |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
