Papierový model - TATRA 815-7 6x6 CAS 30 Force 1:25
Kód: PMHTSE-034.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Podrobný popis
Český vydavateľ papierovych modelov PMHT (Papierové modely hasičskej techniky) vydal model TATRA 815-7 6x6 Force CAS 30
O modely:
Model je zložitejší a teda je určený pre pokročilých modelárov.
Pre skúsenejších, je varianta s interiérom kabíny vodiča a menej skúsení modelári si môžu vytvoriť model bez tejto alternatívy.
.webp)
Papierový model má návod v češtine a je tlačený na 9 stranách A3. Model je vytlačený na papieri s gramážou 160g/m2, teda dvojnásobnej hrúbke kancelárskeho papiera (tzv. modelárska štvrťka). Tento papier je štandardne používaný výrobcami modelov, pretože je na prácu najvhodnejší.
Niektoré diely doporučujeme podlepiť modelárskym kartónom 0,2 / 0,5 alebo 1mm hrúbky, ktorý sa nachádza tak isto v našej ponuke.
.webp)
Dokúpiteľné doplnky:
Jednou z hlavných výhod tohto modelu sú laserové doplnky, ktoré sú predávané samostatne a umožňujú vytvoriť ešte realistické detaily na modeli. Tieto doplnky sú presne navrhnuté a vyrobené pomocou laserového gravírovania, čím zabezpečujú dokonalú pasovanosť a veľmi jednoduchú montáž.
Doporučujeme k stavbe:
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme aj my v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov a pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor odborníka:
|
Zdroj foto: Vydavateľ, BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | PMHT (CZ) |
| ? Autor: | Pavel Kuzma |
| ? Ročník: | 2024 |
| ? Mierka: | 1:25 |
| ? Náročnosť: | 4 - ťažká |
| ? Jazyk: | Čeština |
| Počet dielov: | Neznámy |
| ? Tlač: | Neuvedená |
| ? Rozsah: | 9 x A3 |
| ? Epocha: | VI. od 2007 |
| Správa: | Hasiči Kopřivnice |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 - 0,18mm |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 390 mm |
| ? Šírka: | 130 mm |
| ? Výška: | 130 mm |
| ? Zadelenie: | Požiarna technika |
| ? Typ: | Cisterny |
| ? Hnanie: | Kolesové |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.






