Papierový model Elektrická lokomotíva rady 110 1:87 + Laser + Lept + Resin
Kód: MSM-0003-LAS-LEPT-3D.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Podrobný popis
Precízne a do najmenších detailov spracovaný papierový model v mierke H0 (1:87).
Jedná sa o model elektrickej lokomotívy radu 110 "Žehlička". V porovnaní s modelom lokomotívy radu 150 bol kladený dôraz na zjednodušenie modelu tak, aby jeho obtiažnosť neodradila menej skúsených modelárov. Bola však snaha o zachovanie detailov v čo najväčšej možnej miere tak, aby skúsení modelári mohli svoje modely vyšperkovať k dokonalosti. Preto má model voliteľné diely. Tie obohacujú základný model o detaily, ktoré však nemusia byť nutne zlepené. Ide teda čisto o voľbu každého modelára.
Model stvárňuje lokomotívu v továrenskom nátere z čias ČSD. Prevláda tu oranžová farba s doplnkami vo farbe slonoviny. Na streche dominuje červený polopantograf a celok uzatvára rám s podvozkami nesúci čierny náter.
Ako súčasť modelu je laserom rezaný doplnok pre elektrickú lokomotívu rady 110 od vydavatelstva MS Models.
Ďalšou súčasťou modelu je leptaný doplnok MSE/0003 a MSR/0043 - diely polopantografu pre elektrickú lokomotívu rady 110 od vydavatelstva MS Models.
Súčasťou modelu sú aj resinové odliatky od vydavatelstva MS Models:
Skrutkovka (1:87) - MSR/0039
Doplnky pre MSM/0003 - MSR/0044
Vzduchové hadice - typ 1 (1:87) - MSR/0051
Diely polopantografu - typ 1 (1:87) - MSR/0043
Húkačky - typ 1 (1:87) - MSR/0041
Pri kúpe kompletu s doplnkamy ušetríte !!
Návodne kresby sú prehľadné a časti dokonca v presnej mierke, kvôli jednoduchšiemu kompletovaniu. Súčasťou návodu sú piktogramy a farebné značenia. Stránky s časťami modelu sú obojstranne vytlačené kvôli jednoduchšej montáži!
Model je možné zakúpiť aj bez nasledujúcich resinových doplnkov, laserov a leptov TU.
Pre zvedavcov, ktorí chcú vedieť ako vyzerá papierový model elektrickej lokomotívy rady 110 (E458.0), skôr ako ho kúpia, prinášame toto video.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Železnice |
|---|---|
| ? Výrobca: | MS Models (PL) |
| ? Autor: | Miroslav Štefek |
| ? Ročník: | 2022 |
| ? Mierka: | 1:87 - H0 |
| ? Náročnosť: | 5 - veľmi ťažká |
| ? Jazyk: | Čeština |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 4 x A4 |
| ? Výkresov: | 6 x A4 |
| ? Epocha: | IV. 1970-1990 |
| Správa: | ČSD |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 165 mm |
| ? Šírka: | 37 mm |
| ? Výška: | 62 mm |
| ? Zadelenie: | Lokomotíva |
| ? Hnanie: | Elektrické |
| ? Doplnok v balení 1: | Laserom pálené diely |
| ? Doplnok v balení 2: | Leptané doplnky |
| ? Doplnok v balení 3: | 3D tlačené diely |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




