116 Pouličná lampa H0 (2 svetlá)
Kód: OBJ0142/6720.jpg?69f13fd2)
Slovenský e-shop
Sme domáci e-shop s vášňou pre papierové modelárstvo a skúsenosťami v odbore od r. 2013.
.jpg?69f13ffa)
Kvalita služieb
Náš cieľ je vaša spokojnosť - preto sa snažíme poskytovať maximálny komfort pri nákupe
.jpg?69f13fc1)
Poctivá expedícia
Vaše objednávky balíme s láskou, aby dorazili v perfektnom stave bez poškodenia.
Podrobný popis
Pouličná lampa v H0 vysoká 55mm s dvoma svetlami, kovová s žltými Led svetlami. Dodá vašej dioráme prirodzené osvetlenie z 60 rokov minulého storočia.
.webp)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné modely z plastu, kovu alebo dreva |
|---|---|
| ? Výrobca: | Viessmann |
| ? Mierka: | 1:87 - H0 |
| ? Epocha: | III. 1945-1970 |
| Materiál: | Kov |
| Farba: | Šedá |
| Velkosť: | 55 mm |
| ? Dĺžka: | 8 mm |
| ? Šírka: | 27 mm |
| ? Výška: | 55 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
